ОмскАвтоСклад

П'ятигірська сільська рада Балаклійського району

Доступ до публічної інформації

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Рекомендації для осіб, з підозрою або COVID-19, які перебувають вдома у самоізоляції

 

Залишайтеся вдома, окрім ситуацій, коли потребуєте медичної допомоги

Ви повинні обмежувати діяльність поза своїм будинком/квартирою, за винятком

отримання медичної допомоги. Не ходіть на роботу, до навчальних закладів та в інші місця громадського користування. Не користуйтесь громадським транспортом або таксі.

 

Ізолюйте себе від інших людей і тварин у своєму будинку/квартирі

Люди: Наскільки це можливо, ви повинні залишитися в окремій кімнаті і витримувати дистанцію понад 1,5 метра від інших членів сім’ї/або сусідів у вашому домі. Також слід використовувати окремий санвузол, якщо він є. Особливо уважно дотримуйтесь цих рекомендацій цих рекомендацій, якщо у вашій сім’ї є особи, що належать до групи ризику (літній вік, хронічні захворювання легень, серцево-судинні хвороби, цукровий діабет тощо)

Тварини: Не контактуйте з домашніми чи іншими тваринами.

 

Заздалегідь зателефонуйте і попередьте сімейного лікаря

Якщо ви потребуєте медичної допомоги, зателефонуйте сімейному лікарю і повідомте, що у вас підозрюється або підтверджений COVID-19. Це допоможе медичному персоналу вжити заходів, аби вберегти інших люди від зараження чи впливу. Одягніть захисну маску  перед контактом з медичними працівниками. Ці кроки допоможуть обмежити поширення інфекції.

 

Носіть захисну маску

Потрібно носити захисну маску, коли ви знаходитесь поряд з іншими людьми (наприклад, спільне використання кімнати чи транспортного засобу) або домашніми тваринами, перед відвідуванням закладу охорони здоров’я, або приїздом бригади екстреної медичної допомоги. Якщо ви не можете носити захисну маску (наприклад, тому що це спричиняє проблеми з диханням), люди, які живуть з вами, не повинні залишатися в одній кімнаті з вами або, якщо це неможливо, мусять носити захисні маски.

 

Дотримуйтесь правил гігієни під час кашлю чи чхання

Прикривайте рот і ніс тканиною чи серветкою під час кашлю чи чхання. Викидайте використані засоби в окремий контейнер для сміття. Після цього помийте руки з милом протягом щонайменше 20 секунд і/або обробіть руки дезінфікуючим засобом, що містить щонайменше 60% спирт, втираючи достатню кількість у всю поверхню до їх висихання. Мило обов’язково використовувати у разі помітного забруднення рук.

 

 

Часто мийте руки

Часто мийте руки з милом принаймні 20 секунд. Якщо немає можливості помити руки, їх потрібно обробити дезінфікуючими засобами на основі 60-95% спирту , втираючи достатню кількість у всю поверхню до їх висихання. У разі помітного забруднення рук обов’язково мийте руки з милом. Не торкайтеся очей, носа і рота брудними руками.

 

Використовуйте індивідуальні предмети домашнього вжитку

Не можна користуватися посудом, чашками, рушниками, постільною білизною та іншими предметами домашнього вжитку спільно з іншими людьми або домашніми тваринами. Після використання цих предметів їх слід ретельно обробити/помити мийними засобами.

 

 

 

Дезінфекція предметів/поверхонь

Потрібно щодня періодично дезінфікувати всі предмети/поверхні, до яких часто торкаються. До них належать: стійки, столи, дверні ручки, вимикачі, змішувачі, раковини, унітази, телефони, клавіатури, планшети, тумбочки тощо та будь-які поверхні, де можуть знаходитися біологічні рідини. З метою дезінфекції необхідно використовувати побутові мийні засоби або серветки. Під час їх застосування потрібно дотримуватись інструкцій виробника.

 

Моніторинг стану здоров’я

Якщо ви знаходитеся вдома на карантині (у самоізоляції) потрібно уважно слідкувати за станом здоров’я. Двічі на день вимірюйте температуру тіла.

Негайно зверніться до свого лікаря або телефонуйте за номером 103, якщо з’явився один або декілька перелічених симптомів: зросла температура тіла (понад 380 С) або з’явився озноб чи лихоманка; утруднене дихання, задишка; постійний кашель; стійкий постійний біль у грудній клітці.

 

Припинення самоізоляції

Рішення про припинення самоізоляції та запобіжних заходів приймається у кожному випадку окремо та після консультації з медичними працівниками відповідно до правил, встановлених місцевими органами охорони здоров’я.

 

 


 

Правила карантину

Для осіб, що прибули з країн, де зафіксовані спалахи коронавірусної хвороби, для хворих – самоізоляція (у важких випадках – госпіталізація) протягом 21 доби;

 

Для інших  осіб:

заборона скупчень людей, перевезень в транспорті, знаходження в магазині, інших громадських місцях понад 10 осіб;

обмеження пересування (тільки у випадку крайньої потреби – на роботу або за продуктами, ліками);

дистанція 2 м між особами;

находження в громадських місцях тільки в медичних масках (пов’язках);

дезінфекція, провітрювання приміщень, миття рук з милом або обробка спиртовим розчином, рекомендується носити захисні рукавички або окуляри.

 

Як каратимуть за порушення правил карантину

  • Адміністративна стаття: "порушення правил карантину".

Покарання: штраф у 17-34 тис гривень або 34-170 тис гривень для посадовців.

  • Кримінальна стаття: "порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням".

Покарання: 17-51 тис гривень штрафу / до 6 місяців арешту / обмеження волі до 3 років / позбавлення волі до 3 років; в тяжких випадках – 5-8 років тюрми.

Для того, щоб порушення було саме кримінальним, воно має спричинити поширення хвороби. Або бути таким, що "завідомо могло спричинити поширення".

Якщо ж злочин призвів до загибелі людей чи інших тяжких наслідків, покарання буде найсуворішим – від 5 до 8 років.

 

 


 

Паспорта бюджетної програми на 2019

Переглянути паспорта можно за посиланням:

Паспорта бюджетної програми на 2019

 


 

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

Конкурсна комісія П’ятигірської сільської ради

Балаклійського району Харківської області, що знаходиться за адресою: сел. П’ятигірське, вулиця Перемоги, буд.№24 Балаклійського району, Харківської областіоголошує проведення конкурсу на право оренди (далі - Конкурс) цілісного майнового комплексу споруд та обладнання на них комунального водопостачання в складі: 2 артезіанські свердловини та прилеглої інфраструктури, а саме:

- артезіанська свердловина № 3 із прилеглою інфраструктурою (водопровід від свердловини до центральної магістралі, водопровід від свердловини до станції 2-го водопідйому, станція другого підйому, водопровід від вузла обліку води до станції 3-го підйому, водопровід від вузла обліку води до цеху забою та переробки птиці),яка знаходиться на території Донецької селищної ради Балаклійського району Харківської області та перебуває в комунальній власності територіальної громади с. П’ятигірське, с. Глазунівка, с. Серафимівка Балаклійського району Харківськоъ області; оціночна вартість станом на 03.06.2019 р. згідно Звіту про оцінку майна, наданого ТОВ «Дельта-Консалтінг», становить 5 754 520 грн 00 коп. (п’ять мільйонів сімсот п’ятдесят чотири тисячі п’ятсот двадцять грн. 00 коп.), без ПДВ.

- артезіанська свердловина № 4 із прилеглою інфраструктурою (водопровід від свердловини до центральної магістралі, водопровід від свердловини до станції 2-го водопідйому, станція другого підйому, водопровід від вузла обліку води до станції 3-го підйому, водопровід від вузла обліку води до цеху забою та переробки птиці),яка знаходиться на території Донецької селищної ради Балаклійського району Харківської області та перебуває в комунальній власності територіальної громади с. П’ятигірське, с. Глазунівка, с. Серафимівка Балаклійського району Харківськоъ області; оціночна вартість станом на 03.06.2019 р. згідно Звіту про оцінку майна, наданого ТОВ «Дельта-Консалтінг», становить 5 628 220 грн 00 коп. (п’ять мільйонів шістсот двадцять вісім тисяч двісті двадцять грн 00 коп.), без ПДВ.

Орган, який передає в оренду:П’ятигірська сільська рада Балаклійського району Харківської області

Строк, на який об'єкт передається в оренду: 2роки 11 місяців.

Розмір стартової орендної плати: 94 856 грн 17 коп. за місяць (без ПДВ).

Строк подання заявок на участь у конкурсі протягом сорока днів з дня оголошення конкурсу шляхом розміщення у друкованому засобі масової інформації та на веб-сайті сільської ради інформації про оголошення конкурсу.

Розмір реєстраційного внеску:170 гривень.

Строк, протягом якого оголошуються результати конкурсу: наступного дня після прийняття рішення про переможця конкурсу.

Вимоги до оформлення заявок на участь в конкурсі:

З дня оголошення конкурсу будь-яка юридична або фізична особа, що має бажання взяти участь у конкурсі, може подати відповідну заявку до конкурсної комісії.

Заявки на участь у конкурсі (надалі за текстом також - «заявки») подаються конкурсній комісії протягом сорока днів з дня оголошення конкурсу конкурсною комісією. Особи, які подали такі заявки, вважаються претендентами на участь у конкурсі.

 

Заявки подаються до конкурсній комісії.

 

З метою отримання Інструкції для заявників та додаткової інформації слід звертатися на адресу розташування Конкурсної комісії, за наступною адресою: 64252, вул. Перемоги, 24 сел. П’ятигірське, Балаклійського району Харківської області.

Контактний телефон: (057-49) 61-7-31 або на офіційний веб-сайт Пʼятигірської сільської ради

 


 

Р І Ш Е Н Н Я

П’ятдесят першої сесії

VІI скликання

від«12» вересня 2019 року №564-VІI

 

 

«Про затвердження тарифів

на послуги з поводження з

побутовими відходами по

Комунальному підприємству

П’ятигірської сільської ради

«П’ятигірське»

 

Керуючись ст. ст.25,26,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розділом VІ Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності», Закону України «Про житлово-комунальні послуги» з метою забезпечення належного санітарно-епідеміологічного стану та благоустрою, стабілізації фінансового положення житлово-комунального господарства П’ятигірська сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити тариф на послуги з поводження з побутовими відходами по Комунальному підприємству П’ятигірської сільської ради «П’ятигірське», а саме:

- для населення – 219,53 грн /м3 з ПДВ в тому чіслі з розрахунку на одну зареєстровану особу:

*враховуючи діючі норми утворення ТПВ для жителів багатоквартирних та одноквартирних будинків – 24.15 грн. з ПДВ

*враховуючи діючі норми утворення ТПВ для жителів одноквартирних будинків з присадибною ділянкою – 26,34 грн. з ПДВ.

- для бюджетних організацій – 229.87 грн/м3 з ПДВ;

- іншим споживачам – 240,56 грн/ з ПДВ.

- з торговельної точки- 1,25 за м3 з ПДВ.

Розрахунок додається.

  1. Комунальному підприємству П’ятигірської сільської ради «П’ятигірське» встановити фіксований тариф для приватних підприємців – 1,25м3 з кожної торговельної точки.

  2. Комунальному підприємству П’ятигірської сільської ради «П’ятигірське» здійснювати поводження з побутовими відходами згідно з маршрутом, затвердженим на засіданні ХLIХ сесії VII скликання від 02 серпня 2019 року.

  3. Тариф на послуги з поводження з побутовими відходами по Комунальному підприємству П’ятигірської сільської ради «П’ятигірське» набирає чинності з 01 жовтня 2019 року.

  4. Дію рішення ХХХІІ сесії YII скликання від «03» серпня 2018 року №341 – вважати таким, що втратило чинність з 30.09.2019 року.

  5. Дію актів обстеження житлового приміщення на предмет проживання, затверджених рішенням ХХХІІ сесії YII скликання від « 03 » серпня 2018 року №341, вважати такими, що втратили чинність з 30.09. 2019 року. Плату нараховувати згідно кількості зареєстрованих мешканців.

  6. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку територіальної громади П’ятигірської сільської ради ( голова – Шеремет Д.М.)

 

 

 

СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА Підпис В.Я.МУРАВЙОВА

 

 

 

 

Додаток 1

до рішення LI сесії

VII скликання

від 12.09. 2019 року

564.

 

 

Загальний розмір тарифу складає:

Категорія споживачів

Вивезення ТПВ

вартість 1 м3 без ПДВ, грн

Рентабельність, %

Рентабельність, грн.

ПДВ (20%), грн.

Вивезення ТПВ вартість 1 м3, грн..

Населення

174,23

5%

8,71

36,59

219,53

Бюджетні установи та організації

174,15

10%

17,41

38,31

229,87

Інші споживачі

174,32

15%

26,15

40,09

240,56

 

У загальній структурі витрат паливно-мастильні матеріали складають 27,3%,

враховані витрати в тарифі за категоріями споживачів становлять: для населення - 23,29%, для бюджетних установ та організацій – 32,05%, для інших споживачів – 32,04%.

 

У загальній структурі витрат заробітна плата складає 30,1%, враховані витрати в тарифі за категоріями споживачів становлять: для населення - 30,06%, для бюджетних установ та організацій – 30,06%, для інших споживачів – 30,06%.

 

У загальній структурі витрат нарахування на заробітну плату становлять 6,6%, враховані витрати в тарифі за категоріями споживачів становлять: для населення - 6,61%, для бюджетних установ та організацій – 6,61%, для інших споживачів – 6,61%, %.

 

У загальній структурі витрат видалення (захоронення) ПВ складає 14,3%,

враховані витрати в тарифі за категоріями споживачів становлять: для населення – 14,35%, для бюджетних установ та організацій – 14,36%для інших споживачів – 14,34%.

 

У загальній структурі витрат витрати на матеріали, ремонт та техобслуговування складають 6,8%, враховані витрати в тарифі за категоріями споживачів становлять: для населення - 6,78%, для бюджетних установ та організацій –6,78%, для інших споживачів – 6,78%.

У загальній структурі витрат амортизація складає – 13,3%, враховані витрати в тарифі за категоріями споживачів становлять: для населення - 13,32%, для бюджетних установ та організацій – 13,32%, для інших споживачів – 13,32%.

У загальній структурі витрат витрати на охорону праці складають 1,1%, враховані витрати в тарифі за категоріями споживачів становлять: для населення - 1,1%, для бюджетних установ та організацій – 1,1%, для інших споживачів – 1,1%;

- податки і збори складають – 0,0%;

У загальній структурі витрат складають – 0,5%, враховані витрати в тарифі за категоріями споживачів становлять: для населення - 0,49%, для бюджетних установ та організацій – 0,49%, для інших споживачів – 0,49%.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Собівартість послуги з поводження з побутовими відходами

КП ПСР «П’ятигірське» за категоріями споживачів.

 

 

Складова витрат

Вивезення ТПВ від населення, тис.грн. на рік

Відсоток в структурі витрат за категорією (%)

Вивезення ТПВ від бюджетних установ та організацій, тис.грн. на рік

Відсоток в структурі витрат за категорією (%)

Вивезення ТПВ від інших споживачів, тис.грн. на рік

Відсоток в структурі витрат за категорією (%)

Разом, тис. грн. на рік

Відсоток в загальній структурі витрат (%)

Паливно-мастильні матеріали

134,96

27,28

3,04

27,28

10,51

27,29

148,52

27,3

Заробітна плата

148,68

30,06

3,35

30,06

11,58

30,06

163,62

30,1

Нарахування на заробітну плату

32,71

6,61

0,74

6,61

2,55

6,61

36,00

6,6

Видалення(захоронення) ТПВ

70,97

14,35

1,60

14,36

5,53

14,34

78,10

14,3

Матеріали, техобслуговування та ремонт

33,55

6,78

0,76

6,78

2,61

6,78

36,92

6,8

Амортизація

65,88

13,32

1,49

13,32

5,13

13,32

72,50

13,3

Охорона навколишнього середовища

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,0

Охорона праці

5,43

1,10

0,12

1,10

0,42

1,10

5,98

1,1

Податки та збори

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,0

Послуги сторнніх організацій, канцтовари, послуги банків

2,44

0,49

0,06

0,49

0,19

0,49

2,69

0,5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Обсяги реалізації, тис. м³ за рік

2,839

 

0,0641

 

0,22

 

 

 

РАЗОМ

494,62

100

11,16

100

38,53

100

544,31

100

 

Розрахунок тарифів виконано відповідно до Порядку формування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.2006 р. №1010 зі змінами від 27.03.2019 р. №318.

 

 

СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА Підпис В.Я.МУРАВЙОВА

 

 

 

 

 

 


 

Виїзд із дитиною за кордон

Стоп булінг

Чужих дітей не буває

Відповідальне батьківство


 

 

Онлайн-послуги та електронні сервіси Державної служби зайнятості (для ознайомлення населенню)

 

 

Протокол № 02

1. Про розгляд конкурсної пропозиції ТОВ «Дельта-Консалтинг».

2. Про розгляд конкурсної пропозиції фізичної особи- підприємця Покрасенко Леоніда Миколайовича

 

Протокол№1.

Сходу громадян  П'ятигірської сільської громади.

Ааналіз до положення проприйняття стоків

Ознайомиться з документами можна за цим посиланням

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення П'ятигірської сільської ради

1. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік

2. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік

 

 

 

Стоп булінг

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

Конкурсна комісія П’ятигірської сільської ради

Балаклійського району Харківської області, що знаходиться за адресою: сел. П’ятигірське, вулиця Перемоги, буд.№24 Балаклійського району, Харківської областіоголошує проведення конкурсу на право оренди (далі - Конкурс) цілісного майнового комплексу споруд та обладнання на них комунального водопостачання в складі: 2 артезіанські свердловини та прилеглої інфраструктури, а саме:

- артезіанська свердловина № 3 із прилеглою інфраструктурою (водопровід від свердловини до центральної магістралі, водопровід від свердловини до станції 2-го водопідйому, станція другого підйому, водопровід від вузла обліку води до станції 3-го підйому, водопровід від вузла обліку води до цеху забою та переробки птиці),яка знаходиться на території Донецької селищної ради Балаклійського району Харківської області та перебуває в комунальній власності територіальної громади с. П’ятигірське, с. Глазунівка, с. Серафимівка Балаклійського району Харківськоъ області; оціночна вартість станом на 03.06.2019 р. згідно Звіту про оцінку майна, наданого ТОВ «Дельта-Консалтінг», становить 5 754 520 грн 00 коп. (п’ять мільйонів сімсот п’ятдесят чотири тисячі п’ятсот двадцять грн. 00 коп.), без ПДВ.

- артезіанська свердловина № 4 із прилеглою інфраструктурою (водопровід від свердловини до центральної магістралі, водопровід від свердловини до станції 2-го водопідйому, станція другого підйому, водопровід від вузла обліку води до станції 3-го підйому, водопровід від вузла обліку води до цеху забою та переробки птиці),яка знаходиться на території Донецької селищної ради Балаклійського району Харківської області та перебуває в комунальній власності територіальної громади с. П’ятигірське, с. Глазунівка, с. Серафимівка Балаклійського району Харківськоъ області; оціночна вартість станом на 03.06.2019 р. згідно Звіту про оцінку майна, наданого ТОВ «Дельта-Консалтінг», становить 5 628 220 грн 00 коп. (п’ять мільйонів шістсот двадцять вісім тисяч двісті двадцять грн 00 коп.), без ПДВ.

Орган, який передає в оренду:П’ятигірська сільська рада Балаклійського району Харківської області

Строк, на який об'єкт передається в оренду: 2роки 11 місяців.

Розмір стартової орендної плати: 94 856 грн 17 коп. за місяць (без ПДВ).

Строк подання заявок на участь у конкурсі протягом сорока днів з дня оголошення конкурсу шляхом розміщення у друкованому засобі масової інформації та на веб-сайті сільської ради інформації про оголошення конкурсу.

Розмір реєстраційного внеску:170 гривень.

Строк, протягом якого оголошуються результати конкурсу: наступного дня після прийняття рішення про переможця конкурсу.

Вимоги до оформлення заявок на участь в конкурсі:

З дня оголошення конкурсу будь-яка юридична або фізична особа, що має бажання взяти участь у конкурсі, може подати відповідну заявку до конкурсної комісії.

Заявки на участь у конкурсі (надалі за текстом також - «заявки») подаються конкурсній комісії протягом сорока днів з дня оголошення конкурсу конкурсною комісією. Особи, які подали такі заявки, вважаються претендентами на участь у конкурсі.

 

Заявки подаються до конкурсній комісії.

 

З метою отримання Інструкції для заявників та додаткової інформації слід звертатися на адресу розташування Конкурсної комісії, за наступною адресою: 64252, вул. Перемоги, 24 сел. П’ятигірське, Балаклійського району Харківської області.

Контактний телефон: (057-49) 61-7-31 або на офіційний веб-сайт Пʼятигірської сільської ради