ОмскАвтоСклад

П'ятигірська сільська рада Балаклійського району

ОГОЛОШЕННЯ

 

Щодо попередження виникнення

вірусного гепатиту А

 

Повідомляємо, що у жовтні зареєстровані спалахи вірусного гепатиту А у сел. Костянтинівна Краснокутського району та смт Ветеринарне, смт Козача Лопань Дергачівського району. Станом на 14.11.2019 8 захворілих у Дергачівському районі та 17 захворілих у Краснокутському районі.

Одним з факторів передачі ряду інфекційних хвороб, таких як дизентерія, черевний тиф, холера, вірусний гепатит А тощо, може бути питна вода незадовільної якості.

Згідно вимог ст.13 Закону України «Про питнуводу, питне водопостачання та водовідведення» до повноважень органів місцевого самоврядування у сфері питної води, питного водопостачання віднесено здійснення контролю за якістю питної води, використанням та охороною джерел і систем питного водопостачання; забезпечення інформування населення про якість питної води та стан питного водопостачання; обмеження, тимчасова заборона діяльності підприємств у разі порушення ними вимог законодавства у сфері питної води, питного водопостачання в межах своїх повноважень тощо.

Крім того, згідно з ст. 30 п. 5 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» до відання виконавчих органів сільських, селищних, міських рад належатьзабезпечення вирішення питань водопостачання; здійснення контролю за якістю питної води.

Зважаючи на вищезазначене, з метою недопущення епідускладнень, просимо забезпечити :

- разом з представниками районних ( міських ) структурних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області проведення переобліку джерел децентралізованого питного водопостачання населення, зокрема колодязів колективного використання та каптажів джерел;

- уточнення переліку та місця фактичного розташування свердловин та водозаборів – джерел централізованого питного водопостачання населення, комунальних, відомчих (локальних) та сільських водогонів;

- оформлення санітарних паспортів інженерної споруди децентралізованого питного водопостачання населення (бювет, колодязь чи каптаж джерела);

- утримання джерел централізованого та децентралізованого водопостачання населення у відповідності до вимог ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» та «Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів», затверджених наказом МОЗ України від 19.06.1996 № 173, зокрема щодо недопущення забруднення водоносних горизонтів твердими побутовими відходами та стічними водами;

- проведення власниками бюветів, колодязів чи каптажів джерел щорічного планового обстеження цих споруд, їх поточного ремонту, чищення та дезінфекції, дезінфекції споруд та знезараження питної води, в тому числі за епідпоказами;

- видобування та централізовану подачу питної води споживачампри наявності технологічногорегламенту чи іншого документа з описом технологічного процесу, що пройшли державну санітарно-епідеміологічну експертизу таотримали позитивний висновок;

- проведення лабораторних досліджень безпечності та якості питної води з джерел децентралізованого та джерел і мереж централізованого водопостачання населення;

- про результати лабораторного контролю інформувати населення відповідної адміністративної території.

В разі виявлення порушень чинного законодавства, зокрема щодо влаштування та експлуатації джерел питного водопостачання населення з порушеннями нормативних вимог вжити до винних заходи реагування в межах наданих повноважень у відповідності до ст. 30 п. 5 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

 

 

 


 

П’ятигірська сільська рада Балаклійського району, Харківської області              

ПОВІДОМЛЯЄ 

про результати конкурсу з поводження з побутовими відходами:

                                          

      -  Конкурс з поводження з побутовими відходами в селище Пʼятигірське відбувся;

     -  Переможцем конкурсу визнано КП ПСР “Пʼятигірське” Пʼятигірської сільської ради Балаклійського району Харківської області строком на 12 (Дванадцять) місяців з моменту укладання відповідного Договору.

 

 


 

 

П`ятигірська сільська рада

 

Про продовження строку конкурсу

(з 12.07.2019 року)

з відбору пропозицій для придбання житла у комунальну власність територіальної громади П`ятигірської сільської ради Балаклійського району Харківської області для лікаря амбулаторії загальної практики сімейної медицини на 30 календарних днів.

Вимоги до житла:1-2-х кімнатна квартира.

Місце знаходження: сел.П`ятигірське Балаклійського району Харківської області.

Квартира повинна бути розташована у житлових будинках вторинного ринку, на 1-му поверсі, оснащена індивідуальним опаленням, з сучасним ремонтом та відповідати встановленим санітарно-технічним вимогам. Будинок, в якому знаходиться квартира, не повинен бути визнаний аварійним. Квартира не повинна мати самочинного перепланування та переобладнання. Не мати заборгованості по комунальним послугам та іншим платежам. Квартира повинна бути вільна від реєстрації в неї громадян (на момент укладання договору купівлі-продажу).

 

Кінцевий термін подання пропозицій до 10 серпня 2019 року.

 

З пропозиціями звертатись до П`ятигірської сільської ради тел. (057-49) 61-2-04 — голова ради, (057-49) 61-7-31 — секретар ради.

 

 

 
 
 

 

 

П`ятигірська сільська рада

 

Оголошує конкурс

з відбору пропозицій для придбання житла у комунальну власність територіальної громади П`ятигірської сільської ради Балаклійського району Харківської області для лікаря амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

 

Вимоги до житла:1-2-х кімнатна квартира.

Місце знаходження: сел.П`ятигірське Балаклійського району Харківської області.

Квартира повинна бути розташована у житлових будинках вторинного ринку, на 1-му поверсі, оснащена індивідуальним опаленням, з сучасним ремонтом та відповідати встановленим санітарно-технічним вимогам. Будинок, в якому знаходиться квартира, не повинен бути визнаний аварійним. Квартира не повинна мати самочинного перепланування та переобладнання. Не мати заборгованості по комунальним послугам та іншим платежам. Квартира повинна бути вільна від реєстрації в неї громадян (на момент укладання договору купівлі-продажу).

 

Кінцевий термін подання пропозицій по 10 липня 2019 року.

 

З пропозиціями звертатись до П`ятигірської сільської ради  тел. (057-49) 61-2-04 — голова ради, (057-49) 61-7-31 — секретар ради.

 

 
Вих.№ 366 від 22.04.2019р.
 
Шановні мешканці
П'ятигірської громади !

Запрошуємо Вас на ГРОМАДСЬКІ ЗБОРИ по обговоренню звернення Балаклійської районної ради щодо проведення об'єднання територіальних громад, які відбудуться 23 КВІТНЯ 2019 року у приміщенні П'ятигірського Палацу Культури о 18-00 годині.
П'ятигірська сільська рада

 

 
Вих. № 357 від 16.04.2019 року
 
Шановні жителі П`ятигірської громади,
які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті П'ятигірської сільської ради, просимо Вас в термін до
01 травня 2019 року поновити документи квартирної черги.
 
 
 
Виконавчий комітет
П`ятигірської сільської ради
 

 

 

 

Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості

Заява про наміри

ІНФОРМАЦІЯ.

Про оголошення конкурсу з відбору субєкта оціночної діяльності, якого буде залучено до проведення незалежної оцінки майна комунальної власності територіальної громади сел. П»ятигірське, с. Глазунівка та с. Серафимівка Балаклійського району Харківської області, перебувають на балансі підприємства ЖКГ «Курганське»

 Назва об’єкта оцінки:

1. нежитлова будівля , а саме:

1.1 Приміщення, площею 52,6 м², розташоване на першому поверсі західної частини будівлі.

1.2 Приміщення, площею 66,3 м², розташоване на першому поверсі східної частини будівлі.

1.3 Приміщення, площею 51,5 м², розташоване на першому поверсі північної частини будівлі.

1.4 Приміщення, площею 9,5 м², розташоване на другому поверсі східної частини будівлі.

1.5 Приміщення, площею 61,2 м², розташоване на другому поверсі східної частини будівлі.

1.6   Приміщення загальною площею 23,1м², розташоване на першому поверсі західної частини будівлі.

2. система водовідведення довжиною 5710 м , розташована на території П'ятигірської селищної ради.

3. система водопостачання довжиною 3440 м , розташована на території П'ятигірської селищної ради.

Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: підприємство житлово – комунального господарства «Курганське».

Місцезнаходження об’єкта  оцінки: Харківська область, Балаклійський район, сел. П’ятигірське вул. Шкільна №3, землі  донецької селищної ради.

Мета проведення оцінки: визначення ринкової вартості обєктів  для подальшої передачі в оренду.

Вимога до претендентів  для участі в конкурсі з відбору субєктів оціночної діяльності є наявність:

-          відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно оцінки об’єкта  оцінки, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів, виданими відповідно до чинного законодавства України;

-          досвіду суб’єкта оціночної діяльності  у проведені оцінки майна, зокрема подібного майна;

-          переліку оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, та їх особистого досвіду у проведенні оцінки подібного майна;

-          письмової згоди оцінювачів, яких додатково буде залучено суб»єкто оціночної діяльності до виконання робіт з оцінки майна.

Для участі в конкурсі необхідно подати: конкурсну документацію, Конкурсна документація подається з запечатаному конверті з описом підтверджувальних документів, що містяться в конверті.

До підтверджувальних документів належать:

-          заява на участь у конкурсі за встановленою формою;

-          копія установчого документа претендента;

-          копія кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі і яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;

-          письмова згода оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами, а також копії кваліфікаційних документів оцінювачів;

-          копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності;

-          інформація про претендента ( документ, який містить відомості про предентента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду  роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо);

 

Копії документів завіряються претендентом, який відповідає за їх достовірність.

Конкурсна пропозиція претендентів подається у запечатаному конверті і повинна містити пропозицію щодо вартості робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт.

 

Конкурс відбудеться 07 листопада 2017 року о 15.00годині в приміщенні Пірської сільської ради за адресою: вул.. Перемоги буд. 24 сел. Пятигірське Балаклійського району Харківської області ( у залі засідань)

 

Кінцевий термін подання конкурсної документації 06 листопада  2017 року до 15.00 год.

 

Телефон для довідок: 0574961731, 0574961204

Конкурсна комісія.

 

 

 

 

ІНФОРМАЦІЯ

Про оголошення конкурсу з відбору субєкта оціночної діяльності, якого буде залучено до проведення незалежної оцінки майна комунальної власності територіальної громади сел. П»ятигірське, с. Глазунівка та с. Серафимівка Балаклійського району Харківської області, перебувають на балансі підприємства ЖКГ «Курганське»

 Назва об’єкта оцінки:

1. нежитлова будівля , а саме:

1.1 Приміщення, площею 52,6 м², розташоване на першому поверсі західної частини будівлі.

1.2 Приміщення, площею 66,3 м², розташоване на першому поверсі східної частини будівлі.

1.3 Приміщення, площею 51,5 м², розташоване на першому поверсі північної частини будівлі.

1.4 Приміщення, площею 9,5 м², розташоване на другому поверсі східної частини будівлі.

1.5 Приміщення, площею 61,2 м², розташоване на другому поверсі східної частини будівлі.

1.6   Приміщення загальною площею 23,1м², розташоване на першому поверсі західної частини будівлі.

2. система водовідведення довжиною 5710 м , розташована на території П'ятигірської селищної ради.

3. система водопостачання довжиною 3440 м , розташована на території П'ятигірської селищної ради.

Найменування балансоутримувача обєкта оцінки: підприємство житлово – комунального господарства «Курганське».

Місцезнаходження обєкта  оцінки: Харківська область, Балаклійський район, сел. П’ятигірське вул. Шкільна №3, землі  донецької селищної ради.

Мета проведення оцінки: визначення ринкової вартості обєктів  для подальшої передачі в оренду.

Вимога до претендентів  для участі в конкурсі з відбору субєктів оціночної діяльності є наявність:

-          відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно оцінки об’єкта  оцінки, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів, виданими відповідно до чинного законодавства України;

-          досвіду субєкта оціночної діяльності  у проведені оцінки майна, зокрема подібного майна;

-          переліку оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, та їх особистого досвіду у проведенні оцінки подібного майна;

-          письмової згоди оцінювачів, яких додатково буде залучено суб»єкто оціночної діяльності до виконання робіт з оцінки майна.

Для участі в конкурсі необхідно подати: конкурсну документацію, Конкурсна документація подається з запечатаному конверті з описом підтверджувальних документів, що містяться в конверті.

До підтверджувальних документів належать:

-          заява на участь у конкурсі за встановленою формою;

-          копія установчого документа претендента;

-          копія кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі і яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;

-          письмова згода оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами, а також копії кваліфікаційних документів оцінювачів;

-          копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності;

-          інформація про претендента ( документ, який містить відомості про предентента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду  роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо);

 

Копії документів завіряються претендентом, який відповідає за їх достовірність.

Конкурсна пропозиція претендентів подається у запечатаному конверті і повинна містити пропозицію щодо вартості робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт.

 

Конкурс відбудеться 07 листопада 2017 року о 15.00годині в приміщенні Пірської сільської ради за адресою: вул.. Перемоги буд. 24 сел. Пятигірське Балаклійського району Харківської області ( у залі засідань)

 

Кінцевий термін подання конкурсної документації 06 листопада  2017 року до 15.00 год.

 

Телефон для довідок: 0574961731, 0574961204

Конкурсна комісія.